• YARIM ALTIN
  3.420,00
  % -0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6443
  % 0,02
 • € EURO
  19,4227
  % -0,04
 • £ POUND
  22,5834
  % -0,18
 • ¥ YUAN
  2,6000
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3081
  % 0,31
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

OMIX, yeni telefon modelleriyle Türkiye pazarına girdi

OMIX, yeni telefon modelleriyle Türkiye pazarına girdi

omix4567 ZRrd cover

Türkiye pazarına kısa mühlet evvel giren Singapur merkezli teknoloji markası OMIX, Uzak Doğu’nun teknolojideki bilgi ve tecrübesini yerli üretim kabiliyetleriyle bir ortaya getiriyor. Türkiye pazarına yeni giren Omix, üst segment teknoloji eserlerini erişilebilir fiyatlarla tüketiciye sunarak pazarda fark yaratıyor. OMIX eserleri, kaliteyi ileri teknolojiyle birleştiriyor ve en kullanışlı haliyle tüketiciye sunuyor.

“Akıllı insanların akıllı teknoloji markası” mottosuyla yola çıkan OMIX, yenilikçi ve uygun fiyatlı akıllı teknoloji eserleri ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Her eserde farklı bir tecrübe seyahati yaşatmayı hedefleyen OMIX, şık tasarımı ve yüksek teknolojisiyle dikkat çeken X300 ve X500 akıllı telefon modellerini ve ekosistem eserlerini tanıttı.

OMIX Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki tesisinde ürettiği yeni modellerinden X300 ve X500’de 6,67 inçlik Full HD+ ekranı ile sonsuz bir ekran tecrübesi sunuyor. Artta dörtlü kamera dizilimi ile gelen aygıtlarda yapay zekâ takviyeli AI 96MP ve AI 108MP çözünürlüğün yanı sıra geniş açı, makro ve alan derinliğini birleştirerek taşınabilir fotoğrafçılığa yeni bir bakış açısı getiriyor. Gücünü HyperGame teknolojisine sahip Mediatek Helio G80’in 12nm 8 çekirdekli işlemcisinden ve 5.000 mAH uzun kullanım ömürlü süratli şarj dayanaklı pilinden alan aygıtlar, yüz tanıma özelliği ile üst seviyede güvenlik sunuyor.

OMIX Türkiye’de teknoloji dalının başarılı isimlerinden Muzaffer Gölcü’nün liderliğindeki tecrübeli bir takımın yönettiği güçlü satış ve servis ağıyla dikkat çekiyor.

Öncelikli gaye yüzde 10’luk pazar hissesi elde etmek

OMIX Türkiye CEO’su Muzaffer Gölcü, “OMIX olarak 15 yeni teknoloji eserimiz ile giriş yaptığımız Türkiye akıllı telefon pazarındaki öncelikli amacımız yüzde 10’luk bir hissesi elde etmek. Bu gaye doğrultusunda 2022’de öbür akıllı telefon modellerimizi de müşterilerimizle buluşturacağız. Bu yeni modellerle pazardaki eser sayımız 20’yi aşmış olacak. Türkiye’de teknolojinin sadeleştiği ve akıllı teknolojilere herkesin erişebildiği bir pazar yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tam 15 Ekosistem eseri ve MixO Platformu tanıtıldı

Aktiflikte ayrıyeten OMIX’in tüm akıllı telefonlarının ve ekosistem eserlerinin ahenk içinde çalışmasını sağlayan yenilikçi platform MixO da tanıtıldı. OMIX ekosistem eserlerinde bulunan özel bir çip sayesinde hem süratli ve kolay bir eser heyetimi sağlıyor, hem de tüm OMIX aygıtları en üst seviye güvenlikle MixO platformunda tek bir uygulamadan yönetilebiliyor. Marka ve aygıt bağımsız olarak çalışan MixO, Apple Store ve Google Play Store’da yerini almış durumda.

OMIX, 5G, yapay zeka ve objelerin interneti tabanlı eserleri ile öne çıkmayı hedefliyor ve tüm eserlerini MixO çatısı altında tek bir platformda yenilikçi bir teknolojiyle kullanıcılarıyla buluşturuyor.

OMIX akıllı telefonlarının yanı sıra yeni ekosistem eserlerini de tanıttı. Yenilikçi kablosuz kulaklık modelleri MixBuds Plus, MixBuds Pro, MixPods Pro ile robot süpürge modelleri MixBot Plus ve MixBot Pro, yeni tablet bilgisayar MixTab Pro ile markanın objelerin interneti tabanlı mesken eserleri kategorisinde yer verdiği robot kamera, ilişki tahlilleri; MixCam Pro, MixSocket Pro, MixPlug, MixLight Pro, MixWi-Fi Plus, MixWi-Fi Pro ve MixAir Desktop Pro’nun yer aldığı 15 eser OMIX tarafından Türkiye pazarına sunuldu.

Satış sonrası hizmetlerle ön plana çıkıyor

Türkiye genelinde OMIX Merkez Servis ile birlikte Genpa, KVK ve BDH servisleri sayesinde kullanıcılarına süratli servis vermeyi amaçlayan OMIX, yaygın servis ağıyla da ön plana çıkıyor. Fiyatsız kargo hizmeti sağlayan servislerin ön ofislerinden da süratli servis hizmeti alınabiliyor. OMIX ayrıyeten kendi bünyesinde kurduğu davet merkezi (0850 474 OMIX) ile de kullanıcılarına satış sonrası hizmetleri vermeye devam ediyor.

OMIX eserleri, akıllı ve teknoloji eserleri satan seçkin satış noktalarında satışa sunuldu.

selam