• %
 • AMERIKAN DOLARI
  15,7722
  % -0,65
 • € EURO
  16,8738
  % 0,29
 • £ POUND
  19,8686
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  2,3730
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,2727
  % 3,22
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Han Enerji, Gökçe Brülör’ü satın aldı

Han Enerji, Gökçe Brülör’ü satın aldı

han enerji gokce brolur Iaj7 cover

Han Güç, Gökçe Brülör’ü bünyesine kattı. Bu satın alma ile Gökçe Brülör’ün Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarına sürat verilmesi, yenilikçi bir bakış açısıyla markanın daha da büyütülmesi hedefleniyor.

Han Güç İdare Konseyi Lideri H. Ahmet İlhan ve Gökçe Brülör İdare Şurası Lideri Eren İnönü’nün iştirakleriyle 13 Ocak’ta Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de düzenlenen imza merasiminde, Han Enerji’nin Gökçe Brülör’ü satın alma sürecinin ayrıntıları ve gayeleri basınla paylaşıldı.

“Yeni yatırımımız, uzun soluklu stratejimizin birinci adımı”

Satın almaya ait bilgi veren Han Güç İdare Heyeti Lideri H. Ahmet İlhan, bu yatırımla faaliyet gösterdikleri alanları genişlettiklerini söyledi. Bu yeni yatırımı uzun soluklu büyüme stratejilerinin birinci adımı olarak gördüklerini tabir eden İlhan, “Global ölçekte yaşanan ve tesirleri ülkemizde de hissedilen zorlayıcı ekonomik kurallara karşın hiç tereddüt etmeden bu türlü bir satın alma sürecini başlattık. Zira biz, ‘ülkemiz kazanırsa, biz de kazanırız’ anlayışını kendimize prensip edindik. Isıtma dalında 40 yıla dayanan deneyimimizi, brülör pazarının büyüme potansiyeli ile birleştirerek, hayata geçirmiş olduğumuz bu değerli yatırımla kesimdeki tüm paydaşlarımız ismine bedel yaratmayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki süreçte şirket vizyonu ve misyonunu tekrar oluşturarak, tüm grubumuzla birlikte, emin adımlarla ortak amaçlarımıza gerçek yürümek istiyoruz.” formunda konuştu.

Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarını hızlandıracak

Gökçe Brulör çatısı altında da öncelikle müşterilerine güç verimliliği sunan ve birinci yatırım maliyetini optimum bir düzeyde tutan eserlerin geliştirilmesi süreçlerine değer vereceklerini anlatan İlhan, bu kapsamda Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarına sürat vereceklerini kaydetti. Yenilikçi bakış açısı ile markayı daha da büyütmeyi ve Gökçe Brülör’ü küresel ölçekte ileri brülör teknolojileri üreten bir şirkete dönüştürmeyi hedeflediklerini kaydeden İlhan, “Ülkemizin milletlerarası piyasalardaki gelişimini destekleyecek bu çalışmalarımızın sonucunda da önümüzdeki 5 yıllık süreçte Gökçe Brülör’ün yurtiçindeki pazar hissesini yükseltmeyi ve daha pek çok muvaffakiyete imza atmayı planlıyoruz. İhracatımızı artırabilmek ismine maksat pazarları belirleyip, bu pazarlarda marka pozisyonlandırma çalışmalarını süratle başlatacağız. Müşteri odaklı idare anlayışı, satış sonrası hizmetlerde de yüksek müşteri memnuniyetini mecburî kılıyor. Bu çerçevede teknik servis sayımızı artırarak, ülkemizin en ücra köşesinde kullanılan bir eserimize dahi çok kısa vakitte hizmet verebilmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

selam